• Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Pinterest Icon

Filmimehe erakool

ERAKOOLIST

Filmimehe Erakool OÜ on teleproduktsioonifirma Filmimees OÜ tütarfirma, mis korraldab erinevaid televaldkonnaga seonduvaid kursuseid nii eraisikutele kui ka juriidilistele isikutele.

Filmimehe Erakool koolitab spetsiifiliste teleerialade spetsialiste nagu saatejuhid, reporterid, operaatorid, monteerijad, toimetajad jne. Meie kursustel õpetatakse nii teoreetilisi kui praktilisi oskusi, mis annavad lõpetajatele algteadmised erinevatest teletöö valdkondadest.

Kooli õppejõududeks on oma eriala vaieldamatud tipptegijad, kelle tööks on igapäevane telesaadete tootmine. Kursustel osalemine ei eelda varasemaid teadmisi nimetatud teleerialadel, kuid annab hea võimaluse ja head eelduse huvi korral televaldkonnas tööd leida uus ja põnev töö. Ligemale kolmandik lõpetajatest on leidnud tee telemaailma ja leidnud endale uue elukutse. 

AJAKAVA

Viie-päevased kursused toimuvad kolmapäevast pühapäevani (tööpäevadel toimub õppetöö õhtuti ja nädalavahetustel alates hommikust).

KURSUSTELE VÕIB REGISTREERUDA JOOKSVALT.

*Kursused toimuvad eeldusel, et grupid on täitunud.

KURSUSED TOIMUVAD VASTAVALT GRUPI TÄITUMISELE. Grupi suurus 8-15 inimest. Kursustele võib juba registreeruda. Täpsema info toimumiste kuupäevade kohta avaldame siinsamas ning Filmimehe Erakooli facebooki lehel.

Filmimehe Erakool korraldab ka personaalseid ja avatud kursusi eraisikutele ning tellimisel suunatud kursusi ettevõtetele või huvigruppidele.
Avatud kursused toimuvad Filmimehe stuudios/õppeklassis Tallinnas, Pirital aadressil Kloostri tee 8, suunatud kursused sõltuvalt kas tellija juures või samuti Filmimehe stuudios/õppeklassis.
 
Viiepäevaste kursuste hind esmakordsel osalemisel on 450.- kuni 650.- eur (lisandub käibemaks).

Personaalsete koolituste hind kujuneb vastavalt õppekavale ning sõltub kursuse pikkusest.
Kursuse hind sisaldab loenguid, praktilisi töid ja analüüse, õppematerjale, tagasisidet ja professionaalide hinnanguid juba tehtud töödele ning kohvipause.

KURSUSED

Filmi- ja videomontaaži algkursus

Operaatorite kursus

Filmimehe Erakool korraldab personaalseid ja avatud kursusi eraisikutele ning tellimisel suunatud kursusi ettevõtetele või huvigruppidele.

Loe suunatud kursuste kohta siit!

Kontakt

Filmimehe Erakool OÜ
Kloostri tee 8, Pirita, 11911 TALLINN
Tel: 60 55 222
Registrikood: 11971089
erakool@filmimees.ee

Erakooli facebooki leht

REGISTREERUMINE