top of page
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Pinterest Icon

Filmi- ja videomontaaži algkursus

KURSUSEST

Järgmine "Filmi- ja videomontaaži algkursus" toimub 18-22. September 2024.

Kursus on mõeldud neile, kelle sooviks on töötada professionaalse videomonteerijana, kuid pakub praktilisi teadmisi ka huvilistele koduvideote viimiseks uuele tasemele. Kursusel osalemine ei eelda varasemaid teadmisi filmi- ja videomontaažist.

Koolitusel antakse ülevaade režii põhialustest, lineaar- ja mittelineaarmontaaži eripäradest.

Osalejaid õpetatakse kasutama vastavalt programmile kas AVID või Adobe Premiere Pro montaažiprogrammi ning antakse ülevaade graafika ja tiitrite lisamisest ning helindamisest.

 

Koolituse käigus valmib kolm praktilist tööd.

 

Hea tahte ja praktiliste oskuste lihvimise korral on koolituse lõpetanud võimelised alustama tööd videomonteerijana. Tegemist on viie-päevase praktilise intensiivkursusega, kursuse maht on 30 akadeemilist tundi. Kursused toimuvad kolmapäevast pühapäevani, sealjuures kolmapäevast reedeni toimub õppetöö õhtuti kl 16 - 20.30, laupäeval kl 9 - 18 ja pühapäeval kl 9 - 18. Kursused viiakse läbi Filmimehe stuudios/õppeklassis Tallinnas, Pirital, Kloostri tee 8. Õppekeskkond asub teleproduktsiooni ruumides, seega kõik kasutatav tehnika ning vahendid on need samad, millega igapäevaselt telesaateid toodetakse ja see tagab õppekeskkonna läbiva kvaliteedi igal koolitusel. 
 

elar.jpeg

Kursuse juhendaja: Elar Järvet (monteerija/montaažirežissöör ERR, OÜ Reede, Estfilm Production, Filmimees OÜ, OÜ Balti Video, OÜ Nothern Broadcasting Network).

Kursuse hind esmakordsel osalemisel on 670EUR (hinnale lisandub käibemaks). Kursuse hind sisaldab loenguid, praktilisi töid ja analüüse, õppematerjale, tagasisidet ja professionaalide hinnanguid juba tehtud töödele, kohvipause.

22160474_6074607617067_3793438102215720960_n_edited.jpg
bottom of page