top of page
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Pinterest Icon

Filmimehe teenused

TELESAADETE TOOTMINE

Filmimees OÜ on sõltumatu, täielikult Eesti kapitalil põhinev teleproduktsioonifirma, mis asutati 1995. aasta veebruaris ühe-mehe firmana. Tänaseks oleme oma saadetega iganädalaselt eetris Eesti juhtivates telekanalites. Ükski idee ei ole liiga hullumeelne, niiet kui ka Sinul on vahva saateidee, aitame me Sul selle reaalsuseks muuta. 

REKLAAMKLIPID

Reklaamklipp on kindla stsenaariumiga, toote ja teenuse tarbimist või ühiskondlikku arvamust mõjutav väärtustele ja emotsioonidele rõhuv videoklipp.

Lisaks telesaadetele toodab Filmimees kõiksugust videosisu, mille hulgas ka telereklaame. Huvi korral küsige pakkumist allolevas vormis.

TEHNIKA RENT
REKLAAM SAADETES

Televisioon on üks kõige efektiivsemaid müügikanaleid ning kaval turundamine on eduka müügi alus. Küsi tootepaigutust telesaatesse meie müügihaldurilt. 

VOTTEPAIGA OTSIMINE
_

Leiame vastavalt Teie vajadustele Eestimaa pealt ülesse võttepaiga ning loome sinna juurde kogu lokatsiooni infrastruktuuri.

VOTTEPAIGA JUHTIMINE
_

Vaja teha võtet metsas nii, et kõigil oleks mugav? Pole probleemi - igale poole saab luua kodused tootmistingimused. Vesi, elekter, WC ja köök. Meie meeskonda kuuluvad lokatsioonijuhid. 

Omame laia valikut videotehnikat ning meid aitavad tugevad partnerid - nii leiame kindlasti Teie vajadustele vastava võttetehnika. 

Film Set
bottom of page