top of page
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Pinterest Icon

Operaatorite kursus

JÄRGMINE KURSUS
KURSUSEST

Avaldame peagi järgmise "Operaatorite kursus" kuupäevad!

Registreerumine lisab Teid järgmise kursuse ootelisti!

Kursuse juhendaja: Marko Levo

Marko on töötanud televisioonis kokku 21 aastat, operaatori, režissööri, produtsendina. Alustanud TV3's koos Kiur Aarmaga, luues toona formaadi Kahvel, löönud kaasa noorte- ja spordi- ja uudistesaadete loomisel.


Kursust aitavad läbi viia professionaalsed operaatorid. 

Kursuse hind esmakordsel osalemisel on 490 eur (lisandub käibemaks).
Kursuse hind sisaldab loenguid, praktilisi töid ja analüüse, õppematerjale, tagasisidet ja professionaalide hinnanguid juba tehtud töödele, kohvipause.

Operaatorite kursus on mõeldud nii neile, kes näevad oma tulevikku professionaalse filmijana, kuid annab palju praktilisi teadmisi ja oskuseid ka neile, kes soovivad oma koduvideod viia uuele tasemele.

Kursusel OSALEMINE EI EELDA VARASEMAID TEADMISI OPERAATORI TÖÖST, küll aga on reaalne võimalus saada peale kursuste läbimist operaatorina tööle. 

Koolitusel tutvustatakse erinevaid kaasaegseid professionaalsed telekaameraid ja nende võimalusi ning õpetatakse kaamera kasutamist. Kursuslased saavad ülevaate režii alustest, telekaamera subjektiivsetest väljendusvõimalustest, plaanide suurustest, nägemisenurkadest ja piltjutustusest. Samuti ülevaate heli salvestamise võimalustest: platsihelist, stuudiohelist jne. Selgitatakse valguse elementaarpõhimõtteid: valguse temperatuurid ja valguse hulk ruumis, segavalgus, kolmepunktivalgus jne.

Tegemist on viie-päevase praktilise intensiivkursusega, kursuse maht on 30 akadeemilist tundi. Kursused toimuvad kolmapäevast pühapäevani, sealjuures kolmapäevast reedeni toimub õppetöö õhtuti kl 16 - 20.30, laupäeval kl 9 - 18 ja pühapäeval kl 9 - 18. 
Kursused viiakse läbi Filmimehe stuudios/õppeklassis Tallinnas, Pirital, Kloostri tee 8.

Broadcast Video Camera
bottom of page