top of page
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Pinterest Icon

Filmi- ja videomontaaži

algkursus

JÄRGMINE KURSUS
KURSUSEST

Järgmine "Filmi- ja videomontaaži algkursus" 

toimub 25.-29. Jaanuar 2023!

Kursuse juhendaja: Elar Järvet (monteerija/montaažirežissöör ERR, OÜ Reede, Estfilm Production, Filmimees OÜ, OÜ Balti Video, OÜ Nothern Broadcasting Network).

Kursuse hind esmakordsel osalemisel on 525 eur (hinnale lisandub käibemaks).Kursuse hind sisaldab loenguid, praktilisi töid ja analüüse, õppematerjale, tagasisidet ja professionaalide hinnanguid juba tehtud töödele, kohvipause.

Kursus on mõeldud neile, kelle sooviks on töötada professionaalse videomonteerijana, kuid pakub uusi teadmisi ka huvilistele koduvideote viimiseks uuele tasemele.
Kursusel osalemine EI EELDA VARASEMAID TEADMISI FILMI- JA VIDEOMONTAAŽIST.

Koolitusel antakse ülevaade režii põhialustest, lineaar- ja mittelineaarmontaaži eripäradest. Osalejaid õpetatakse kasutama vastavalt programmile kas

AVID või Adobe Premiere montaažiprogrammi ning antakse ülevaade graafika ja

tiitrite lisamisest ning helindamisest. Koolituse käigus valmib kolm praktilist tööd.

Hea tahte ja praktiliste oskuste lihvimise korral on koolituse lõpetanud võimelised alustama tööd videomonteerijana. 

Tegemist on viie-päevase praktilise intensiivkursusega, kursuse maht on 30 akadeemilist tundi. Kursused toimuvad kolmapäevast pühapäevani, sealjuures kolmapäevast reedeni toimub õppetöö õhtuti kl 16 - 20.30, laupäeval kl 9 - 18 ja pühapäeval kl 9 - 18.

 

Kursused viiakse läbi Filmimehe stuudios/õppeklassis Tallinnas, Pirital, Kloostri tee 8.Õppekeskkond asub teleproduktsiooni ruumides, seega kõik kasutatav tehnika ning vahendid on need samad, millega igapäevaselt telesaateid toodetakse ja see tagab õppekeskkonna läbiva kvaliteedi igal koolitusel. 

Video Editing
bottom of page