Multitalendi kursus

Kursus on mõeldud multitalentidele ehk inimestele, kes kas hobi või töö tõttu on nii toimetajad, operaatorid, helindajad, valgustajad, monteerijad ja reporterid ühes isikus. 

Multitalendi kursus on kõikehõlmav ja lähtub tänapäeva meedia nõuetest.  Kursus annab ülevaate ja algteadmised sellest, kuidas teha lugu algusest lõpuni – loo valimine, toimetamine, filmimine kuni monteerimiseni välja. Kursus on mõeldud väiksematele toimetustele, veebiajakirjanikele, koduajakirjanikele, “one-man-stuudio” omanikele ja kõigile neile, kellele meeldib multimeediaga mängida.

Tegemist on viie-päevase praktilise intensiivkursusega, kursuse maht on 32 akadeemilist tundi. Kursused toimuvad kolmapäevast pühapäevani, sealjuures kolmapäevast reedeni toimub õppetöö õhtuti kl 16 - 20.30, laupäeval kl 9 - 18 ja pühapäeval kl 9 - 18. 
Kursused viiakse läbi Filmimehe stuudios/õppeklassis Tallinnas, Pirital, Kloostri tee 8.

Kursuse hind esmakordsel osalemisel on 540 eur (lisandub käibemaks), võttes osa teiselt või mitmelt kursuselt on hinnasoodustus -20%. Samuti on kursustel osalemine soodsam neile, kes on tellinud meilt eelnevalt professionaalide hinnangu oma tehtud töödele. 
Kursuse hind sisaldab loenguid, praktilisi töid ja analüüse, õppematerjale, tagasisidet ja professionaalide hinnanguid juba tehtud töödele, kohvipause.

Kursuse juhendaja: Raimo Kummer (Filmimees OÜ peatoimetaja, endine Raporti saatejuht; toimetaja, režissöör, uudistereporter Eesti Sõltumatu TV AS). 
Kursust aitavad läbi viia operaator ja monteerija.