Helirežii algkursus

Helirežii algkursusel antakse ülevaade heli liidestest, pistikutest, kaablitest, sümmeetriast, erinevatest pultidest ja kõigest muust, mis vajalik praktiliseks helireþissööri tööks. Koolitusel osalejad viiakse kurssi mikrofoni tehnikate, helindamisega erinevates situatsioonides, järelhelindamise ning helimontaažiga. Kursuse läbinud on võimelised iseseisvaks helioperaatori tööks video- ja teleoperaatori kõrval või töötamaks helistuudios!

Tegemist on viie-päevase praktilise intensiivkursusega, kursuse maht on 32 akadeemilist tundi. Kursused toimuvad kolmapäevast pühapäevani, sealjuures kolmapäevast reedeni toimub õppetöö õhtuti kl 16 - 20.30, laupäeval ja pühapäeval kl 9 - 18. 
Kursuste käigus külastatakse ka uut, vastremonditud Raadiomaja.
Kursused viiakse läbi Filmimehe stuudios/õppeklassis Tallinnas, Pirital, Kloostri tee 8.

Kursusel osalemine EI EELDA VARASEMAID TEADMISI HELIOPERAATORI JA HELIREŽISSÖÖRI TÖÖST. Kursusel osalemine annab võimaluse selles valdkonnas rakendust leida. 

Kursuse juhendaja: Priit Kuulberg (hetkel ERR helirežissöör ja helirestauraator; eelnevalt Tallinna Linnahallis helirežissöör 5 aastat; “Meloodia” helirežissöör 7 aastat; ETV helirežissöör ja peahelirežissöör 25 aastat).
Kaaskoolitajad: Maido Maadik (ERR helirežissöör), Andrus Arba (helirežissöör; hetkel Eventech OÜ).

Kursuse hind esmakordsel osalemisel on 540.- eur (lisandub käibemaks).
Kursuse hind sisaldab loenguid, praktilisi töid ja analüüse, õppematerjale, tagasisidet ja professionaalide hinnanguid juba tehtud töödele, kohvipause.

Koolituse detailne kava saadetakse osalejatele pärast registreerumist. 
 

Kõikidel koolitusel osalejatel palutakse koolituse lõpus täita anonüümne tagasiside leht.